OLEJKI ZAPACHOWE CZARNY WINOGRON
Cena:8,90PLN
Ilość (szt.):
  • Szafy i szuflady - wszystkim nam zależy aby nasze ubrania miały piękny zapach, lubimy gdy wnętrza naszych mebli. Skrop chusteczkę, kawałek ręcznika papierowego do szafy lub szuflady i poczekaj aż aromat wypełni jej wnętrze
  • Kaloryferowy nawilżacz - doskonały sposób aby wraz z parującym powietrzem uwolnić we wnętrzu swój ulubiony aromat , w zależności od swoich upodobań możesz zastosować różne zapachy w pomieszczeniach dostosowując zapach do określonej funkcji, np. w sypialni możesz zastosować wyciszający i relaksujący aromat, w pracowni zaś rześki i energetyzujący. W tym celu dodaj kilka kropli ulubionego olejku do nawilżacza.
  • Susz kwiatowy - stwórz ze swojej ulubionej kompozycji kwiatowej Potpourri. Taka kompozycja to doskonały pomysł na ocieplenie wnętrza twojej łazienki. Dodaj kilka kropli do suszu kwiatowego i relaksuj się chwilą.Dodaj kilka kropli do odkurzacza i zacznij działać i delektuj się aromatem.
  • Odkurzacze wodne - dzięki ulubionemu zapachowi czynność odkurzania stanie się przyjemna i pełna wrażeń
  • Zwykłe odkurzacze - w łatwy sposób możesz umilić sobie czas podczas domowych czynności, takich jak odkurzanie.Nasącz olejkiem płatek kosmetyczny i umieść go w przegrodzie odkurzacza przy filtrze powietrza. Czym bardziej nasączony będzie płatek tym lepszy efekt i trwałość.
  • Dywaniki samochodowe - Odpowiednio dobrany zapach pełni w samochodzie dwie funkcje: wprowadza do wnętrza oczekiwany powiew świeżości i pomaga w zwalczaniu senności kierowcy i zachowaniu przez niego optymalnej koncentracji. Zapach w samochodzie nie musi być nijaki i powtarzalny, wychodzimy temu stwierdzeniu naprzeciw. Dodaj kilka kropli olejku na dywanik samochodowy w miejscu pod nawiewem powietrza, a w kilka chwil ulubiony aromat otuli wnętrze twojego samochodu