Oświetlenie

Samodzielnie wyszukujemy nowy asortyment i zamawiamy go bezpośrednio u producentów. Dlatego właśnie możesz u nas znaleźć mnóstwo nowinek, które zachwycą Cię swoim unikatowym designem i bardzo dobrymi parametrami świetlnymi. Świetnym przykładem są tutaj żarówki LED – sklep Zakupy365 oferuje wyroby wyposażone w innowacyjne diody SMD.

Przygotowaliśmy dla Ciebie fantastycznie wykonane lampy biurkowe i stołowe w szerokiej gamie wariantów. Nowoczesnych aranżacje wnętrz perfekcyjnie uzupełnią minimalistyczne produkty marki Tiross wyposażone w panel dotykowy do regulacji światła. W pokoju dziecięcym świetnie będą wyglądać z kolei projektory, dzięki którym na szafce nocnej Twojej pociechy pojawi się mapa rozgwieżdżonego nieba.

To oczywiście tylko niewielka część produktów, które ma dla Ciebie nasz sklep. Taśmy LED i żarówki z dołączanym panelem solarnym, kompaktowe artykuły wspomagające wzrost roślin, a nawet lampki stołowe retro w kształcie klocków Tetris – to wszystko czeka na odkrycie w asortymencie!
Filtry
Kolory
6PLN 230PLN
Zestaw Klocków Remiza strażacka MILE 158 elementówZestaw Klocków Remiza strażacka MILE 158 elementów PromocjaWyprzedaż