Sport i turystyka

Przygotowujesz się do budowania formy na lato i potrzebujesz sprzętu treningowego w przystępnej cenie? A może planujesz zagraniczne wakacje i nie chcesz przepłacać za akcesoria turystyczne? Jeżeli tak, to nasza oferta na pewno Cię zainteresuje. Zamówisz u nas nie tylko różnorodne przyrządy do ćwiczeń domowych, w tym choćby wielofunkcyjne deski do pompek. Mamy też mnóstwo produktów, których zadaniem jest zapewnienie Ci błogiego relaksu, spójrz tylko jak wygodne są nasze hamaki dmuchane!

Sklep z akcesoriami sportowymi dla każdego

Miłośnikom boksu polecamy gruszki, worki, a także specjalne podkładki ścienne mierzące siły i szybkość zadawanych ciosów. Osoby rozkochane w wyprawach rowerowych znajdą u nas z kolei pojemne sakwy i uchwyty na telefon. Oferujemy ponadto przybory turystyczne w bardzo szerokiej gamie – od samorozkładających się namiotów, po komfortowe poduszki podróżne.

Gwarantujemy niskie ceny i błyskawiczną realizację zamówień. Sprawdź nas!
Akupresura przyrząd do rozciągania pleców masażerAkupresura przyrząd do rozciągania pleców masażer PromocjaWyprzedaż
Sprzęt treningowy, Masażery, Stymulatory mięśni, odzież sportowa, ackesoria rowerowe, fitness, joga, corssfit, pasy neoprenowe, spodnie neoprenowe, legginsy, komplet sportowy,
Filtry
Kolory
19PLN 210PLN