Sport i turystyka

Przygotowujesz się do budowania formy na lato i potrzebujesz sprzętu treningowego w przystępnej cenie? A może planujesz zagraniczne wakacje i nie chcesz przepłacać za akcesoria turystyczne? Jeżeli tak, to nasza oferta na pewno Cię zainteresuje. Zamówisz u nas nie tylko różnorodne przyrządy do ćwiczeń domowych, w tym choćby wielofunkcyjne deski do pompek. Mamy też mnóstwo produktów, których zadaniem jest zapewnienie Ci błogiego relaksu, spójrz tylko jak wygodne są nasze hamaki dmuchane!

Sklep z akcesoriami sportowymi dla każdego

Miłośnikom boksu polecamy gruszki, worki, a także specjalne podkładki ścienne mierzące siły i szybkość zadawanych ciosów. Osoby rozkochane w wyprawach rowerowych znajdą u nas z kolei pojemne sakwy i uchwyty na telefon. Oferujemy ponadto przybory turystyczne w bardzo szerokiej gamie – od samorozkładających się namiotów, po komfortowe poduszki podróżne.

Gwarantujemy niskie ceny i błyskawiczną realizację zamówień. Sprawdź nas!
Sprzęt treningowy, Masażery, Stymulatory mięśni, odzież sportowa, ackesoria rowerowe, fitness, joga, corssfit, pasy neoprenowe, spodnie neoprenowe, legginsy, komplet sportowy,
Filtry
Kolory
5PLN 130PLN